Odczynianie klątw oraz czarów

Klątwa, to miażdżąca energia magiczna nadana do adresata w czasie trafnego rytuału magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś niechętnie życzy i ta źle życząca osoba albo wynajęty przez nią ekspert wypowiada w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej sfery życia. Niezależna próba odczynianie klątw i uroków, słowem uwolnienia się od tego gatunku energii powstających z klątw, dokonana przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, bowiem tego typu przedsięwzięcie może dać wzmożenie się czynienia klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest dobrym ratunkiem na pozyskanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają przeważnie osoby, które znalazły się na przysłowiowym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu rozstania z partnerem lub przeczuwają, że partner odsuwa się od nich i chcą zatrzymać go za wszelaką cenę. I tak właśnie można obrazowo zdefiniować magię miłosną – jako strategia na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest stosownym sposobem na pozyskanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to ukształtowanie czegoś oszukanego, co dalekie jest od miłości a wygląda bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A gdy go nie posiądziemy, należy pozwalać, aby ta osoba odeszła. Na nas jeszcze gdzieś czeka i głęboka miłość, która się nie skończy, i faktyczne zadowolenie, które będzie nieziemskie w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego rytuału bądź zaklęcia.

Najintensywniejszy urok miłosny – czarna magia

W naszym życiu występują odmienne negatywne wydarzenia: dziwne zbiegi okoliczności, sprawy, w których stale ponosimy straty, zarówno materialne jak i niematerialne, przeczucie, że przez lata tkwisz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu zjawisk, wszystkie dążenia spełzają na niczym, poszukujesz miłości i ciągle doświadczasz zawodu. Bywa, iż całe lata egzystujemy w takim stanie, uważając, że tak ma być. Przypuszczalnie jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to kierowanie energią w różnorodnych celach. Jedynie cele mogą być różnorodne i możliwość zastosowania energii. Stosuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i manipuluje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zręczność szkodzenia innym ludziom, lecz często praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Obserwacja, która częstokroć umożliwia na zbadanie, czemuż nienawidzę tej osoby, dlaczego wolę jej zaszkodzić, czy mam takie prawo, co z tego wystąpi dla mnie oraz dla innych? Faktyczne próbowanie magii, to zręczność rozwoju na każdej względnej platformie etycznej i moralnej też, która na tyle rozwija świadomość siebie, świata, doświadczeń, iż niekonieczne są jakieś postępowania fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Nasza www odczynianie klątw i uroków zapraszamy.